Afrykańskie Mango

Wspomaga odchudzanie, pomaga zmniejszyć apetyt, ma dobroczynny wpływ na metabolizm. Afrykańskie mango – to sprawdzony sposób na walkę ze zbędnymi kilogramami. Tabletki z ekstraktem z tego egzotycznego owocu od dawna są hitem wśród suplementów pomagających zrzucić wagę. Teraz i Wy możecie spróbować jak działa, stosując preparat African Mango marki Prosper Labs.

Mango to owoc bogaty w witaminy z grupy B, K, C, E, A, miedź, polifenole, kwasy omega 3 i 6, potas, karotenoidy oraz aminokwasy. Istnieje wiele odmian tego smacznego owocu. Ekstrakt, który wspomaga odchudzanie, otrzymuje się z nasion afrykańskiego mango, rosnącego w lasach deszczowych Zachodniej Afryki. Nasiona te nazwane są „orzechami dikka”. Miejscowa ludność wytwarza z mango soki, owocowe galaretki, produkuje wina, natomiast miąższ wykorzystywany jest do pozyskiwania barwnika.

Naturalny sposób na odchudzanie

Jako środek odchudzający afrykańskie mango zostało odkryte niedawno. Wielką popularnością cieszy się w Stanach Zjednoczonych. Naukowcy z Uniwersytetu w Kamerunie przeprowadzili szereg badań, by sprawdzić, jakie właściwości ma ten owoc. W badaniach wzięły udział osoby z nadwagą lub otyłością. Podczas badań stwierdzono, że afrykańskie mango może stać się skutecznym środkiem w walce ze zbędnymi kilogramami, zaburzeniami cukru i wysokim cholesterolem.

Siła płynąca z serca Afryki

Zdaniem naukowców wyciąg z pestek tego owocu pomaga usunąć szkodliwe toksyny z organizmu, zmniejszyć cholesterol we krwi, ograniczyć apetyt, spalić tkankę tłuszczową i wstrzymać proces jej produkcji, zmniejszyć ochotę na słodycze i tłuste przekąski, a dodatkowo wspomaga trawienie. Mieszanka witamin, minerałów i polifenoli zawarta w afrykańskim mango odblokowuje receptory komórkowe, tym samym zwiększając wrażliwość na insulinę i leptynę, chroniąc przed powstawaniem komórek tłuszczowych. Udowodniono też, że afrykańskie mango ma działanie przeciwbólowe i walczy z drobnoustrojami.

Zdrowo i bezpiecznie

African Mango przyśpiesza metabolizm, daje uczucie sytości i pomaga zmniejszyć apetyt. Dodatkowo zmniejsza poziom złego cholesterolu LDL. Pomaga również obniżyć poziom cukru we krwi. Aby móc cieszyć się lżejszą sylwetką, wystarczy brać dwie kapsułki dziennie. Opakowanie preparatu marki Prosper Labs zawiera 60 kapsułek i wystarczy na miesięczną kurację.  Preparat African Mango zawiera naturalny wyciąg z afrykańskiego mango. Podczas jego stosowania nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych. Nie powinny go jednak stosować kobiety w ciąży, karmiące oraz osoby niepełnoletnie.

Zobacz produkt African Mango go

Preparat African Mango

packshot
  • Wspomaga odchudzanie
  • Znacząco zmniejsza apetyt
  • Obniża poziom cukru we krwi

Już od 49,99 zł (1,67 zł dziennie)

ZOBACZ go