L-Arginina

Problemy z erekcją miewa coraz więcej mężczyzn. Mogą one odebrać radość życia, zaburzyć więzi z partnerką, a nawet doprowadzić do zniszczenia związku. Na szczęście męski problem można rozwiązać zupełnie naturalnie. Doskonałym antidotum na problemy z erekcją jest L-arginina. Dzięki niej Twoja aktywność seksualna znacząco się poprawi.

Spadek libido, objawiający się obniżeniem popędu seksualnego, może być warunkowany różnymi czynnikami. Zazwyczaj wymienia się pośród takich czynników: problemy między partnerami, depresję, różnego rodzaju choroby i związane z tym stosowanie leków, brak ruchu, stres, zmęczenie, niewłaściwą dietę, używki oraz wahania hormonalne. Niektóre z tych problemów powinien rozwiązać specjalista. Jednak dobrze jest wspomóc się suplementacją. Wybierając naturalne składniki masz pewność, że Twój problem zostanie skutecznie rozwiązany. Za popęd i aktywność seksualną mężczyzny odpowiadają trzy dobrze znane substancje – L-arginina, żeń-szeń oraz buzdyganek naziemny.

Najlepszy efekt dzięki L-argininie

L-arginina jest aminokwasem endogennym, czyli takim, który może być wytwarzany przez organizm z innych związków. Teoretycznie nie ma potrzeby dostarczania go w pożywieniu, jednak wraz z wiekiem zdolność syntezy argininy zaczyna maleć. Jej niedobory prowadzą do zachwiania równowagi wewnętrznej. Arginina występuje niemalże w całym organizmie, gdyż jest budulcem białka. Stymuluje rozwój i czynności grasic. Syntezuje tlenek azotu, obniżając tym samym ciśnienie krwi, zwiększając elastyczność błon oraz ilość substancji odżywczych we krwi. Zwiększa odporność organizmu. Skraca czas gojenia się ran. Zmniejsza tłuszczową masę ciała i ryzyko chorób serca. Polepsza spermatogenezę i korzystnie wpływa na męską erekcję. L-arginina wykorzystując tlenek azotu poszerza naczynia krwionośne w ciałach jamistych penisa i przyśpiesza erekcję. Jest jednym z ważniejszych seksualnych neuroprzekaźników, gdyż powoduje wzrost wrażliwości na bodźce. Dzięki L-argininie odczujesz pełną satysfakcję ze stosunku, a Twój orgazm będzie intensywniejszy.

Dodatkowe moce

Preparat Alpha Libido od Prosper Labs, to idealny produkt dla mężczyzn, którzy mają problem z utrzymaniem swojego libido na właściwym poziomie. Zawarte w nim dodatkowe składniki, takie jak żeń-szeń i buzdyganek nadziemny korzystnie wpłyną na poprawę problemu. Żeń-szeń podnosi libido i zwiększa ukrwienie ciała. Przez co pomaga utrzymać wzwód oraz poprawia odbiór bodźców, potęgując doznania erotyczne. Buzdyganek naziemny zwiększa potencję i wspomaga erekcję. Wspomaga wytwarzanie testosteronu i ma silnie oddziałuje na pobudzanie seksualne. Udowodniono także, iż buzdyganek podnosi męskie sprawności seksualne, m. in. wydłuża długość stosunku.

Bezpieczne stosowanie produktu

Alpha Libido jest preparatem do stosowania dla mężczyzn. Jednak z uwagi na jego skład nie powinien być podawany osobom niepełnoletnim. Żeń-szeń może być bowiem przyjmowany po ukończeniu 18-roku życia. Przed zastosowaniem preparatu należy więc skonsultować się z lekarzem. Ponadto, należy pamiętać, że długotrwałe przyjmowanie żeń-szenia może powodować skutki uboczne. Dlatego zaleca się robienie 1-2 tygodniowych przerw przy stosowaniu produktu.

Zobacz produkt Alpha Libido go

Preparat Alpha Libido

packshot
  • odpowiada za prawidłową erekcję
  • pomaga utrzymać sprawność seksualną
  • pozytywnie wpływa na męskie libido

Już od 69,99 zł (2,33 zł dziennie)

ZOBACZ go