Zielona kawa

Ekstrakt z zielonej kawy potrafi skutecznie zredukować masę ciała, zmniejszyć łaknienie i przyspieszyć spalanie tłuszczu. A to wszystko za sprawą kofeiny oraz kwasu chlorogenowego, zawartego w niewypalonych ziarnach kawy. Teraz możecie skorzystać z dobroczynnego działania zielonej kawy, stosując preparat Green Coffee marki Prosper Labs.

Zielona kawa to nic innego jak surowe, niepalone ziarno jagód kawowca. Jest bardziej cierpka niż kawa palona i może zawierać dwa razy więcej substancji drażniących. Przeprowadzone badania dowodzą, że zielona kawa przyspiesza odchudzanie, stabilizuje wagę, normuje metabolizm i przyspiesza przemianę materii. Dodatkowo zmniejsza łaknienie, pomaga utrzymać odpowiedni poziom cholesterolu we krwi, wspomaga redukcję cellulitu i dodaje energii.

Energia i ochrona przed wirusami

Zielone ziarna kawy są zdrowszą alternatywą dla napojów energetycznych, gdyż dodają energii bez żadnych skutków ubocznych. Ziarna zawierają kwas chlorogenowy, który jest naturalnym polifenolem, mającym silne właściwości antyoksydacyjne (niwelują działanie wolnych rodników przyczyniających się m. in. do starzenia organizmu) oraz wykazującym działania hepatoprotekcyjne (chroniące wątrobę i ułatwiające jej regenerację). Kwas chlorogenowy obniża wchłanianie cukrów w przewodzie pokarmowym i zwiększa czułość komórek na insulinę. Ma również właściwości przeciwwirusowe, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczne. Kanadyjscy badacze stwierdzili, że kwas chlorogenowy może uchronić organizm przed nowotworami i zmniejszyć ryzyko wystąpienia kamieni żółciowych u mężczyzn. W zielonej kawie znajduje się również kwas salicylowy, który ma działanie przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Natomiast kwasy: gentyzynowy i galusowy niszczą wirusy i bakterie.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Green Coffee marki Prosper Labs to bezpieczny preparat oparty na naturalnych składnikach – ekstraktach z zielonej kawy i jagód Acai. Ekstrakt z jagód Acai przyczynia się do utrzymania wagi na odpowiednim poziomie oraz wspomaga przemianę materii. Jagody Acai to także bogate źródło błonnika, który poprawia trawienie. Bardzo duże znaczenie ma również obecność w zielonej kawie kwasu chlorogenowego (ACG), który zmniejsza wchłanianie cukru i w ten sposób wpływa na redukcję kilogramów. Jedno opakowanie preparatu Green Coffee zawiera 120 kapsułek. W zależności od potrzeb organizmu, można przyjmować od 2 do 4 kapsułek dziennie.


Aby zwiększyć skuteczność preparatu możecie też stosować dietę i ćwiczenia. Jeśli jednak nie macie ochoty na ćwiczenia i zmianę przyzwyczajeń żywieniowych, nie obawiajcie się. I tak bez nich zrzucicie zbędne kilogramy. Pamiętajcie też, że preparatów z zieloną kawą nie zaleca się do stosowania kobietom w ciąży i karmiącym piersią, dzieciom, osobom chorym na serce, nadciśnienie i cukrzycę.

Zobacz produkt Green Coffee go

Preparat Green Coffee

packshot
  • przyczynia się do utrzymania wagi na prawidłowym poziomie
  • powstrzymuje wchłanianie cukrów
  • najniższa cena dzięki koncentracji na kluczowym składniku

Już od 49,99 zł (1,67 zł dziennie)

ZOBACZ go