Zielony Jęczmień

Zaliczany jest do grupy tzw. zielonej żywności. Często też do grona superfoods. Ma niezwykłe wartości odżywcze. Oczyszcza organizm z toksyn i substancji rakotwórczych, pomaga zredukować wagę oraz poprawia kondycję psychofizyczną. Ma wpływ na lepszą wydolność układu krążenia i obniża poziom cholesterolu we krwi. Uzupełnia niedobory witamin i minerałów. Zielony jęczmień stał się hitem ostatnich czasów. Szczególnie dla osób prowadzących zdrowy tryb życia i dbających o prawidłową dietę.

Zielony jęczmień bogaty jest w witaminy, minerały i antyoksydanty. Zawiera m.in. witaminy: C, B1, B2, B6, B12 oraz E. Bogaty jest w liczne pierwiastki, w tym: selen, potas, wapń, magnez, żelazo, beta-karoten, mangan, cynk oraz krzem. Znajdziesz w nim również mnóstwo błonnika, antyoksydanty, cholinę i chlorofil.

Dla kogo zielony jęczmień?

Zielony jęczmień może być stosowany niemalże przez każdą dorosłą i zdrową osobę. Jego zażywanie nie powoduje skutków obocznych. A cudowne właściwości mają wiele zalet. Jeśli więc szukasz naturalnego preparatu, który oczyści Twój organizm z niechcianych toksyn, bądź potrzebujesz uzupełnić niedobory witamin i minerałów, sięgnij po zielony jęczmień. Pomoże Ci on uregulować ciśnienie krwi. Ustabilizować gospodarkę kwasowo-zasadową. A zawarty w nim chlorofil zwalczyć stany zapalne jamy ustnej i skóry. Jeśli na Twoim ciele pojawiła się drobna rana, możesz przyłożyć do niej zielony jęczmień w postaci proszku. Szybciej się zagoi. Chlorofil pomoże również zwalczyć anemię poprzez zwiększoną produkcję hemoglobiny we krwi. Dzięki lepszemu natlenieniu komórek wzmocni tkanki, serce i naczynia krwionośne.


Opisane właściwości zielonego jęczmienia przyczyniają się do poprawy stanu skóry, włosów i paznokci. A zawarte w nim aminokwasy, wszystkie niezbędne dla organizmu człowieka, mają działanie detoksykacyjne. Dodadzą Ci energii, siły, zwiększą koncentrację i zmniejszą podatność na stres. Zielony jęczmień polecany jest szczególnie dla osób, które są na diecie odchudzającej, dla diabetyków, chorych na anemię, borykających się z długotrwałym zmęczeniem i osłabieniem organizmu, a także dla osób z podwyższonym cholesterolem i chorobami układu krążenia.

Popularność podtwierdzona naukowo

Liczne badania prowadzone nad właściwościami zielonego jęczmienia, dowiodły, że jego systematyczne spożywanie ma ogólne korzystne działanie na organizm człowieka. Jednak sproszkowany zielony jęczmień nie jest zbyt smaczny. Dlatego Prosper Labs, zamknął aż 220 mg ekstraktu z tego zboża w jednej kapsułce. Teraz możesz poznać wyjątkową moc zielonego jęczmienia, stosując jeden doskonały produkt od Prosper Labs, ZIELONY JĘCZMIEŃ.

Zobacz produkt Zielony Jęczmień go

Preparat Zielony Jęczmień

packshot
  • działa oczyszczająco na organizm
  • pomaga wątrobie zachować zdrowie
  • pozytywnie wpływa na drogi żółciowe
  • działa antyoksydacyjne

Już od 49,99 zł (1,67 zł dziennie)

ZOBACZ go