FAQ

1. Jakie preparaty oferuje Prosper Labs?

Prosper Labs czerpie inspiracje z natury i dlatego stawia na naturalne produkty, które pogrupowane są w takie kategorie, jak zdrowie, odchudzanie i sport.

2. Co wyróżnia produkty Prosper Labs?

Produkty Prosper Labs to esencja najlepszych – naturalnych i bezpiecznych – składników. W kapsułkach naszych preparatów umieszczamy najbardziej optymalne połączenia i proporcje maksymalnie kilku składników – po to by zapewnić ich jak najlepsze działanie. Dodatkowym plusem jest przystępna cena.

3. Gdzie znajdę dokładniejsze informacje o poszczególnych produktach?

Każdy preparat ma swoją podstronę, na której znajdują się wszystkie najważniejsze informacje: opis działania składników, skład, najczęściej zadawane pytania czy też komentarze osób, które już wypróbowały produkt.

4. Czy preparaty Prosper Labs są bezpieczne?

Prosper Labs korzysta z naturalnych i bezpiecznych składników. Nie stwierdzono występowania w czasie stosowania naszych produktów żadnych skutków ubocznych. Nie zaleca się jednak przyjmowania preparatów kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz dzieciom. Nie stosuj ich również przy nadwrażliwości na jakikolwiek składnik.

5. Jakimi wartościami kieruje się Prosper Labs?

Prosper Labs pragnie dostarczyć swoim Klientom skuteczne produkty w jak najbardziej przystępnej cenie. W ten sposób chcemy dbać o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Do produkcji naszych preparatów używamy tylko najlepszych i najwyższej jakości naturalnych składników, które łączymy w odpowiednich proporcjach. Dzięki temu masz pewność, że nabywasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

6. Czy jestem objęty jakąś formą gwarancji?

Jesteśmy całkowicie pewni skuteczności naszych produktów – do tego stopnia, że dajemy Ci gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeślibyś z jakiegokolwiek powodu nie był zadowolony z naszego produktu, możesz w ciągu 90 dni zwrócić nieotworzone opakowania, a my zwrócimy Ci pieniądze.

7. Gdzie mogę kupić produkty Prosper Labs?

Nasze preparaty dostępne są na tej stronie internetowej, jak również w serwisie aukcyjnym Allegro. Dzięki brakowi pośredników, możemy zaoferować wyjątkowo niskie ceny za produkty najwyższej jakości. Jednocześnie mamy pod kontrolą cały proces dystrybucji, a Ty masz pewność, że dostaniesz oryginalny produkt.

8. Jak długo będę czekał na przesyłkę?

Przesyłki na terenie Polski wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich. Dzięki nim zamówiony przez Ciebie towar dotrze do Ciebie w ciągu jednego, dwóch dni roboczych od daty zamówienia.

9. Ile zapłacę za przesyłkę?

W niektórych przypadkach nic! Jeśli zrobisz zamówienie za minimum 100 zł lub jeśli kupisz przynajmniej 2 butelki jednego produktu to zamówienie wyślemy do Ciebie za darmo! W każdym innym przypadku, koszt dostawy wynosi 20 zł.

10. Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Oczywiście. W przypadku zamówień zagranicznych wymagana jest płatność kartą kredytową.