O PROSPER LABS

Od lat oferujemy najwyższej jakości produkty dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Od początku założyliśmy, że nasi Klienci nie powinni przepłacać za zbyt skomplikowane produkty o wątpliwym działaniu. Wykorzystujemy tylko czyste ekstrakty z najskuteczniejszych składników, dzięki czemu możemy zaoferować najniższe ceny.

W codziennym podejściu stawiamy na prostotę połączeń składników, wybierając tylko te, które dają najlepsze rezultaty i są całkowicie bezpieczne.

W naszej ofercie znajdują się preparaty uzupełniające dietę, wspierające proces odchudzania i wspomagające uprawianie sportu.

Zobacz nasze produkty

PROSPER LABS TO GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW

Naszym głównym celem jest satysfakcja Klienta oraz dostarczenie mu
skutecznych produktów w przystępnej cenie.

ceny

NAJNIŻSZE CENY

Stawiamy na wysoką jakość produktów w niskiej cenie. W naszych produktach dominują intensywne ekstrakty z jednego lub dwóch składników, wsparte ekstraktami dopełniającymi. Dzięki temu nasi Klienci nie przepłacają za zbyt skomplikowane preparaty.

jakość

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Wykorzystujemy najwyższej jakości składniki występujące w środowisku naturalnym. Dbamy, aby nasze produkty były bezpieczne. Testy laboratoryjne wykazały brak skutków ubocznych.

innowacyjność

INNOWACYJNOŚĆ

Przeprowadzamy badania, aby upewnić się, które składniki i kombinacje ekstraktów są najskuteczniejsze. Na bieżąco ulepszamy nasze produkty, aby coraz lepiej spełniały oczekiwania Klientów.

EKSPERCI POTWIERDZAJĄ
WYSOKĄ JAKOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW

Expert
Maciej Biedrzycki,
SPECJALISTA DS. SUPLEMENTACJI
apostrophe

Specjaliści Prosper Labs dobrze rozumieją, że skuteczna suplementacja opiera się na wykorzystywaniu mocnych, skoncentrowanych ekstraktów z naturalnych składników. Producent oferuje bardzo szeroką gamę produktów, dzięki czemu łatwo jest wybrać dla siebie produkt idealnie odpowiadający potrzebom.

Pracując od kilkunastu lat w zawodzie, jestem zdecydowanym przeciwnikiem preparatów składających się ze zbyt dużej ilości składników. Produkty Prosper Labs skupiają się na działaniu od jednego do kilku kluczowych składników, dzięki czemu są tak skuteczne.

Dla moich klientek i klientów najważniejsze jest pewne źródło suplementów i widoczne efekty, które nie znikną po zaprzestaniu kuracji, a to zapewnia Prosper Labs.

Napisali o nas: